W dniach 30 sierpnia – 1 września 2024 r. w Tarnowie odbyły się Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Ligi Obrony Kraju w Strzelectwie Sportowym Juniorów i Seniorów.
W zawodach wzięło udział 429 zawodniczek i zawodników z całego kraju. Reprezentacja Północno-Wschodniej Organizacji Regionalnej LOK w Olsztynie zanotowała godne uwagi osiągnięcia.
Sukcesy zawodników:
Aleksandra Karczewska (KS LOK „Warmiak”) zajęła 7. miejsce w konkurencji Kdw60L (karabin dowolny, 60 strzałów leżąc) juniorek. Ustanowiła swój rekord życiowy – 583,1 pkt.
Sebastian Olszański (KS LOK „Warmiak”) również uplasował się na 7. miejscu w tej samej konkurencji wśród juniorów. Był to jego debiut w zawodach tej rangi.
Dariusz Wojczulanis (KS LOK „Warmiak”) zajął 32. miejsce w konkurencji Pdw60 (pistolet dowolny, 60 strzałów) w kategorii seniorów.
W klasyfikacji wojewódzkich i regionalnych organizacji Ligi Obrony Kraju nasza drużyna zajęła 6. miejsce.